The قیمت ثبت شرکت Diaries

کارشناس بررسی کند و نتیجه را به شما ابلاغ کند. به همین دلیل انتخاب یک نام مناسب در همان ابتدای مراحل اهمیت بسیار بالایی دارد.

اولامیتونیم ازاسمی که ۶۰ساله پدرم روی باربری گذاشته وموردتائید وزارت راه هم هست استفاده کرد

همچنین در زمان ثبت لوگو، اگر لوگوی شما رنگی باشد، باید هزینه اضافه برای چاپ آگهی رنگی پرداخت کنید.

خیر متاسفانه، اشخاصی که دارای سمت رسمی دولتی هستند به دلیل قانون ممنوعیت دوشغله بودن امکان این رو ندارید که شرکت ثبت کنید و مدیرعامل اون شرکت باشید.

برندسازی به شما کمک می‌کند تا در چشم مخاطب متمایز و معتبر به نظر برسید و در ذهن آن‌ها ماندگار شوید. برای ثبت برند باید از طریق اداره ثبت شرکت اقدام نمایید و برای پر کردن اظهارنامه باید به اداره ثبت علائم تجاری مراجعه نمایید.

در ادامه باید نام شرکت را كه بسيار حائز اهميت مي باشد و بخشي را كامل به آن اختصاص خواهيم داد، در فرم نام و شخص حقوقی، به ترتیب اولویت ۵ نام را وارد کنید.

لوگو در واقع همان برند تجاری شما است. در واثع شما برای ثبت کردن یک برند باید نام و لوگو تجاری مخصوص آن را به ثبت برسانید. بخشی از هزینه های ثبت برند مخصوص لوگو تجاری مورد نظر بوده و شما باید باسس رنگی بودن و یا سیاه و سفید بودن و همچنین فارسی یا لاتین بودن لوگو تجاری خود، هزینه های متفاوتی را پرداخت نمایید.

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص با سرمایه صد هزار تومان چقدر است؟

۱۴۰۱/۰۳/۱۵ مالیات خانه‌های خالی به بن‌بست خورد/کدام صاحبخانه‌ها تنبیه مالیاتی می‌شوند؟

هر گاه دو یا چند نفر برای تولید کالا، ارائه خدمات و … با هم همکاری می­‌کنند، باید برای قاونی کردن فعالیت­شان برای ثبت شرکت اقدام کنند. شاید خیلی از افراد آن را جدی نگیرند، اما به هنگام توسعه کسب­‌وکارشان متوجه اهمیت آن خواهند شد.

  در حال حاضر در هر کشوری تعداد بسیار زیادی شرکت ها با موضوع فعالیت های بسیار مختلف وجود دارند. شرکت های موجود ممکن است غیر قانونی باشند و برای کلاهبرداری از مردم ساخته شده باشند website که مصادیق آن به گوش افراد هم خورده است. لذا افرادی که با شرکت هایی وارد همکاری یا قرارداد […]

ما با برند یا همان ثبت علامت تجاری یا نشان تجاری شما کسب و کار شما را انحصاری برای شما خواهیم کرد.

روزنامه رسمی کل کشور که پرداخت هزینه آن به صورت اینترنتی است .

یکی دیگر از مواردی که با شرکت سهامی متفاوت می باشد این است که موسسه نیازی به واریز مبلغی از سرمایه شرکت ندارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *